• Dyżur Psychologiczno-Pedagogiczny

    Dyżur Psychologiczno-Pedagogiczny Potrzebujesz porady czy życzliwego wsparcia lub po prostu chcesz porozmawiać? Zadzwoń!

Dyżur Psychologiczno-Pedagogiczny


Dyżur telefoniczny

Wychodząc naprzeciw osobom potrzebującym wsparcia oraz poradnictwa rodzinnego,  mając na względzie przeciwdziałanie  bezpośrednim i odległym następstwom kryzysu w relacjach wewnątrzrodzinnych oraz  napotykania trudności związanych
z wychowaniem i opieką nad dzieckiem, Pomorski Ośrodek Adopcyjny w Gdańsku uruchomił telefoniczny dyżur psychologiczno- pedagogiczny.
Dyżur telefoniczny jaki pełnią pracownicy ośrodka odbywa się   dwa razy w miesiącu w wyznaczony poniedziałek w godzinach od 16.00-19.00 pod nr telefonu (58) 341 46 07.
Podczas dyżuru osoby zgłaszające się mogą uzyskać poradę i wsparcie związane
z indywidualnymi potrzebami dotyczącymi relacji rodzinnych, czy wyzwaniami  związanymi  
z wychowaniem dzieci. W przypadku zaistniałej potrzeby jest  możliwa kontynuacja dalszego poradnictwa w formie online lub stacjonarnej, w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem Ośrodka.
Dbając o komfort naszych rozmówców pragniemy zapewnić, iż informacje pozyskane podczas dyżuru są poufne i nie mogą być ujawniane osobom trzecim. Wyjątek stanowią sytuacje z bezpośrednim zagrożeniem życia lub zdrowia klienta bądź innych osób z jego otoczenia.

Specjaliści Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Gdańsku uruchamiają telefon dla rodzin adopcyjnych i rodzin zastepczych!!!

Szanowni Państwo, aktualna sytuacja związana z epidemią koronawirusa (Covid-19) sprawia, że żyjemy w odosobnieniu, w dużym napięciu, z dodatkowymi obowiązkami m.in. związanymi z nauczaniem zdalnym. 

Nie mając wpływu na to co się dzieje lub myśląc o tym co się może zdarzyć, towarzyszy nam stres większy niż na co dzień, tym samym zostaje zachwiane nasze poczucie bezpieczeństwa. 

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia osób, które by was wysłuchały, psycholodzy i pedagodzy POA w Gdańsku czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. od. 10.00 do 15.00,  pod numerem telefonu  ( 58) 341 44 53 . 

Bardzo zachęcamy do korzystania!!! 

Życzymy zdrowia i siły. Dyrektor i Pracownicy POA w Gdańsku

________________________________________________________________________________________________