Dyżur Psychologiczno Pedagogiczny

Dyżur prowadzony jest przez pracowników Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy kandydatów na rodziców adopcyjnych oraz osoby, które już przysposobiły dziecko do skorzystania z konsultacji psychologiczno-pedagogicznych prowadzonych przez pracowników Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Gdańsku:

Konsultacje

Konsultacje specjalistyczne prowadzone w siedzibie Ośrodka kierowane są do osób, które maja wątpliwości bądź pytania związane z tematem przysposobienia, kobiet w ciąży, kandydatów zamierzających przysposobić dziecko w przyszłości oraz dla rodziców adopcyjnych przeżywających trudności w opiece nad dzieckiem przysposobionym. Rozmowa ze specjalistą może pomóc w podjęciu właściwej decyzji, posłużyć lepszemu zrozumieniu dziecka przysposobionego jak również siebie jako rodzica adopcyjnego. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie się na spotkanie pod numerem telefonu 58 341 46 07.

Informacje dodatkowe:

- każde spotkanie jest koordynowane przez dwóch pracowników Ośrodka, psychologa i pedagoga, którzy służą uczestnikom swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym;
- zajęcia są nieodpłatne;
- informacje pozyskane podczas dyżuru są poufne i nie mogą być ujawniane osobom trzecim. Wyjątek stanowią sytuacje z bezpośrednim zagrożenie życia lub zdrowia klienta bądź innych osób z jego otoczenia.

Zapisy:

email: sekretariat@poa-gdansk.pl 

tel.: 58 341 46 07

Osoba do kontaktu:
Dorota Łuczyńska-Wypych, psycholog
d.luczynska.wypych@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 73

 

Skontaktuj się z nami