Pracownicy Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego

DYREKTOR

Joanna Bartoszewska
j.bartoszewska@poa-gdansk.pl
58 341 46 07

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY
SEKRETARIAT

Monika Szymczak
sekretariat@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wew. 20

Katarzyna Malinowska
sekretariat@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wew. 61

KSIĘGOWOŚĆ

Zofia Borkowska
ksiegowosc@poa-gdansk.pl
58 341 46 07

KADRY 

Agnieszka Własak
kadry@poa-gdansk.pl
58 341 46 07

Inspektor Ochrony Danych

Bogusław Kawczyński
iod@poa-gdansk.pl
58 341 46 07

Konsultant ds. prawnych

Agnieszka Migasińska-Chełstowska,
konsultantdsprawnych@poa-gdansk.pl
58 341 46 07

ZESPÓŁ DIAGNOSTYCZNO - KONSULTACYJNY

Monika Bereśniewicz, psycholog
m.beresniewicz@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 33

Iwona Homik, pedagog
i.homik@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 73

Izabela Kościuk, psycholog
i.kosciuk@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 52

Iwona Krejmer, pedagog
i.krejmer@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 31

Karolina Leśniak, pedagog
k.lesniak@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 52

Dorota Łuczyńska-Wypych, psycholog
d.luczynska.wypych@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 73

Katarzyna Mężykowska, psycholog
k.mezykowska@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 31

Anna Sieduszewska, psycholog
a.sieduszewska@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 52

Katarzyna Sliż, pedagog
k.sliz@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 32

Anna Walczak, psycholog
a.walczak@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 32


Barbara Waraksa, pedagog
b.waraksa@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 32

Julia Wójcik, pedagog
j.wojcik@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 74

Sebastian Fudala, pedagog
s.fudala@poa-gdansk.pl
58 341 46 07 wewn. 33